Iran design سازمان زنان سازمان زنان

سازمان زنان
سازمان زنان
مجتهدزاده خبر داد:

فاز سوم کارگاه " خورشید خانه ات باش" برگزار می شود

مجتهدزاده گفت: فاز سوم کارگاه خورشید خانه ات باش با حضور دکتر غلامعلی افروز در 26 خرداد ماه در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می شود.

...

مجتهدزاده، رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس گفت: فاز سوم  کارگاه"خورشید خانه ات باش" با حضور دكتر غلامعلي افروز استـاد ممتاز دانشگاه تهران چهره ماندگار عرصه روان‎شناسی ایران  برای خانواده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و کارکنان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس برگزار می شود.
رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس  خاطرنشان کرد: این طرح در راستای تقویت مهارتهای زندگی و نحوه برخورد زوجین با الهام و الگوبرداری از مضامین و فرامین فرهنگ ناب جهاد و ایثار تدوین شده است. در این دوره تقویت مهارتهای ایمن سازی خانواده، مهارت تعامل با خانواده و اطرافیان، مهارت فرزندپروری با تاکید بر سبک زندگی شهدا و شیوه های بکارگیری روحیه جهاد و فداکاری و گذشت در این مسیر به مخاطبان آموزش داده می شود.

مجتهدزاده هدف از برگزاری این کارگاه را ترویج و انتقال مفاهیم سبک زندگی جهادگرانه براساس سیره عملی زندگی شهدا عنوان کرد.

این کارگاه در تاریخ 26 خردادماه سال جاری در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می شود.

اشتراک گذاری

اخبار مرتبط

بیانیه روز دزفول، روز مقاومت و پایداری

سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس بمناسبت گرامیداشت چهارم خرداد «روز مقاومت و پایداری دزفول» بیانیه ای صادر کرد: متن بیانیه به شرح ذیل است: چهارم خرداد سالروز

مجتهدزاده: فرهنگ دفاع مقدس حافظ کشور در دوران های مختلف است

مریم مجتهد زاده روز سه شنبه در جلسه شورای راهبردی زنان و دفاع مقدس استان اردبیل افزود: نسل جوان کنونی باید با فرهنگ دفاع مقدس آشنا شوند و نقش بانوان