Iran design سازمان زنان سازمان زنان

سازمان زنان
سازمان زنان

دومین همایش «خواهران شهدا، پیام‌آوران عاشورا» برگزار می شود.

مریم مجتهدزاده، رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس از برگزاری دومین همایش «خواهران شهدا، پیام‌آوران عاشورا» در تاریخ 20 دیماه سال جاری به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب (س) با حضور خواهران شهدا، زنان فرهیخته و ایثارگر، مسئولان کشوری و لشکری خبر داد.

...

مریم مجتهدزاده، رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس از برگزاری همایش «خواهران شهدا، پیام‌آوران عاشورا» به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب (س) با حضور خواهران شهدا، زنان فرهیخته و ایثارگر، مسئولان کشوری و لشکری خبر داد و اظهار کرد: این همایش ساعت 9 در حسینیه شهدای بسیج واقع در بزرگراه بسیج - خیابان شهید رحیمی برگزار خواهد شد.
مجتهدزاده با اشاره به الگوپذیری خواهران شهدا از حضرت زینب (س) خاطرنشان کرد: خواهران شهدا همواره تلاش می‌کنند که جای خالی برادران خود را با فعالیت‌هایشان پر کنند و همین باعث شده است که گفتمان ایثار در جامعه شکل گیرد.
وی با اشاره به اینکه خانواده‌های شهدا صندوق ذخیره فرهنگی انقلاب اسلامی هستند، گفت: در این مقطع که دشمنان ما ستیزه‌گرانه و بی‌رحمانه به جامعه زنان می‌تازند و تهاجم فرهنگی را ایجاد کرده‌اند، خواهران شهدا با تأسی به ویژگی‌های والای شخصیتی حضرت زینب (س) رواج دهندگان مولفه‌های ایثار، شهادت و روحیه مجاهدت به جامعه هستند.
رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس در پایان اظهار داشت: زمان‌شناسی، دشمن‌شناسی و روشنگری از جمله ویژگی‌هایی حضرت زینب (س) است که باعث مانایی ایثار حسینی و پایایی عاشورا شده است، خواهران شهدا نیز به این واسطه می‌توانند همچون حضرت زینب (س) در جامعه حضور داشته باشند.

اشتراک گذاری

اخبار مرتبط